Punkt Szczepień i Testy Antygenowe

Punkt Szczepień i Testy Antygenowe

W klinice prowadzimy szczepienia przeciw Covid-19 nie tylko u dorosłych ale także u dzieci.
To co nas wyróżnia to duże doświadczenie w profesjonalnym podejściu do każdego pacjenta. Nasz punkt szczepień funkcjonuje w sterylnych warunkach, aby zagwarantować Państwu komfort oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, który jest naszym najważniejszym priorytetem.
Oferujemy terminy w konkretnych godzinach, aby nie musieli Państwo z niczego rezygnować albo dostosowywać swoich planów na dany dzień.

Dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19?
1. Bo uchronisz siebie przed niebezpieczeństwem
2. Bo uratujesz komuś życie. Im więcej będzie zaszczepionych osób, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną.
3. Bo możesz! Szczepionki na koronawirusa są dobrowolne, bezpłatne i skuteczne dzięki Narodowemu Programowi Szczepień promowanego przez Ministerstwo Zdrowia.
4. Bo pomożesz zwalczyć pandemię na świecie. Od wybuchu epidemii na COVID-19 zmarło już miliony ludzi na całym świecie. Każdy zaszczepiony to potencjalnie od kilku do kilkunastu osób uchronionych przed zarażeniem. Już 50% zaszczepionej populacji istotnie wpłynie na zmniejszenie ryzyka szerzenia się w niej koronawirusa.
5. Bo zyskasz spokój. Szczepiąc się, zyskasz wewnętrzny spokój, wynikający z bezpieczeństwa własnego i najbliższych.
6. Bo szczepionki są bezpieczne. Szczepionki są badane przez najlepszych naukowców z całej UE. Ich dopuszczenie do użytku jest zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków.
7. Bo dzięki Tobie szybciej wrócimy do normalności! Szczepiąc się, przyczyniasz się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu nas wszystkich do normalnego życia.
8. Powrót do normalności oznacza:
– odejście od maseczek,
– swobodne spotkania z rodziną i przyjaciółmi,
– powrót dzieci do szkół i rozwój ich kompetencji społecznych,
– dalszy rozwój gospodarki,
– ochronę miejsc pracy oraz szansę na nowe zatrudnienia,
– swobodny dostęp do basenów, siłowni, kin i teatrów,
– wakacje bez ograniczeń,
– poprawę jakości życia nas wszystkich.

Szczepionki są najbardziej skuteczną metodą chroniącą przed zarażeniem różnymi chorobami. Ludzkość z powodzeniem korzysta z tej zdobyczy cywilizacji od kilkuset lat.

TESTY ANTYGENOWE

W naszej klinice wykonujemy także testy antygenowe przeciwko COVID -19 rekomendowane przez WHO EUL, zgodne z Zarządzeniem 187/2020/DSZO z dn. 25/11/2020 Prezesa NFZ.

Zatem jeśli planujesz urlop, wakacje, podróż służbową czy też potrzebujesz wykonać TEST przeciwko COVID -19 zapraszamy. Wydrukowany wynik testu otrzymasz już po 15 minutach, co więcej będzie on również dostępny na Twoim koncie e-pacjent.gov.pl