SPECJALISTA CHIRURG, FLEBOLOG

Doktor Krzysztof Piórek uznany flebolog jest Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Początkowo pracował na oddziale chirurgii naczyniowej Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej przy ul. Banacha w Warszawie. Z wyróżnieniem ukończył również Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych.
Nauczyciel akademicki w latach 1997-2010 w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej . Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada Certyfikat Flebologa.
Doktor Krzysztof Piórek to lekarz z pasją, mimo swojego wieloletniego doświadczenia i praktyki zawodowej ciągle szkoli się i uczestniczy w wielu polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej.